close
تبلیغات در اینترنت
(سایت مرجع مقاله )-34545- مقاله ایرانداک

خانه | پست الکترونیک | آرشیو

دانلود فایل های آموزشی

دانلود نمونه سوال فايل هاي آموزشي و پژوهشي نقد و بررسي مظالب دانشگاهي پروژه هاي دانشجويي تحقيق و مقاله


(سایت مرجع مقاله )-34545- مقاله ایرانداک

 خرید پایان نامه های کارشناسی ارشد برای تمام رشته ها

   

معادله 21
واضح است که برای مایعات خطی ویسکوالاستیک P=0 است. هر بار فشاری بالای مقدار P منجر به به هم خوردن تعادل در زمان بحرانی خواهد شد. با استفاده از معادله به دست آمده به شرطی که تابع خزش مواد باشد. با استفاده از مواد باشد. ψ(t) مشخص می شود نمودار نشان داده شده در شکل 2 یک تغییر هندسی مهم معمولی در زمان براساس معادله 19 تعریف می کند. در واقع می توان برای دو مورد محدود P=Ps و P=Pe مقادیر مربوط از t را تعریف کرد. نتیجه دوم نشان می دهد که در یک فشار تک محوره به عنوان بار بحرانی تاعدل در زمان در حین بارگذاری رخ می دهد به عنوان بار بحرانی تعادل در زمان در حین بارگذاری رخ می دهد به عنوان یک تفسیر کلی از نتیجه فوق دو مدل ساده از مواد ویسکو الاستیک با خزش محدود و نا محدود در نظر گرفته می شود. اولین مدل در شکل 3a دیده می شود.

 

شکل 2: نمونه ارتباط برای پوسته استوانه ای ویسکوالاستیک.
به عنوان سه پارامتر حالت جامد شناخته شده است. این توسط خزش به صورت زیر مشخص شده است.
معادله 22
که توسط ∞=E/E1 =0.5 Ψ و =0.1 ηη1/ و Ps/Pe=20.67 , Ψ∞=0.5
************************************* *************************************   نکته مهم : هنگام انتقال متون از فایل ورد به داخل سایت بعضی از فرمول ها و اشکال درج نمی شود یا به هم ریخته می شود یا به صورت کد نمایش داده می شود ولی در سایت می توانید فایل اصلی را با فرمت ورد به صورت کاملا خوانا خریداری کنید: سایت مرجع پایان نامه ها (خرید و دانلود با امکان دانلود رایگان نمونه ها) : elmyar.net *************************************   *************************************     است که در صورت سه استاندارد پارامتر جامد می باشد. برای مواد تبعیت کننده از قانون ماکس ول – کل وین به ترتیب Ψ و Ps=0 خواهد بود.
معادله 23:
روابط زمان اعمال بار برای هردو مدل ویسکوالاستیک در شکل 4 ارائه شده است.

شکل 3:مدل مواد ویسکوالاستیک ساده: الف : سه پارامتر استاندارد جامد مواد ماکس ول و کلوین

شکل 4:رابطه بار و زمان بحرانی: الف : برای سه پارامتر استاندارد جامدب: ماده ماکس ول – کلوین
5 نتیجه گیری :
مشکل ثبات خزش برای پوسته خطی ویسکوالاستیک استوانه ای به عنوان مسئله ای با مقادیر ویژه ای یک انتگرال همگن فرموله شده است. و این معادله در این شرایط مرزی خواص و اولیه محاسبه شده است. معادله حاکم با استفاده از روش شبه الاستیک راه حلی ا ارائه کرده است. این روش بیان می کند که رفتار یک ماده ویسکو الاستیک خطی می تواند توسط یک ماده الاستیک معادل در زمان وابسته شود. پس از این رویکرد وضعیت بی ثباتی برای پوسته استوانه ای ویسکوالاستیک تحت فشار محوری به صورت تحلیلی مختصرا به دست آمده است. این نشان می دهد که برای مواد ویسکوالاستیک با خزش محدودیک مقدار خاصی از فشار به عنوان سطح فشار امن وجود دارد که پایین تر از آن تعادل پایدار خواهد بود. برای هربار بالاتر از حد مجاز زمان بحران می تواند شرایط بی ثباتی را به شرطی که عملکرد خزش مواد مشخص شده باشد را به وجود بیاورد. 2- اشاره به رابطه بار و زمان بحرانی با توجه به معادله 19 و همچنین نتایج معادلات 18 و 14 با استفاده از راه حل های بدست آمده است با استفاده از روش لاپلاس تحول در خزش از ماده ویسکوالاستیک با خزش محدود با اصطلاح بار بحرانی ویسکوالاستیک با خزش محدود با اصطلاح بار بحرانی ویسکوالاستیک همراه بوده که میزان مشابهی به عنوان سطح فشار را نشان می دهد که توسط معادلات 16 و 9 و 21 برای پوسته های ویسکو الاستیک کروی ارائه شده است. به نظر می رسد که به طور کلی برای سازه های دیواره نازک ویسکوالاستیک رابطه فشار امن بستگی به خواص خزش طولانی مدت مواد ویسکوالاستیک خطی دارد. با این حال این نتیجه گیری نیاز به تحقیقات بیشتری را به وجود می آورد.

 قیمت: 10000 تومان

 

ارسال شده در جولای 10, 2017

پاسخ دهید

راهبری نوشته‌ها+ نوشته شده در چهارشنبه 15 شهريور 1396 ساعت 21:10 توسط aaaa | | تعداد بازدید : 13

مطالب قبلی

» کسب درآمد از سایتای برون سپاری
» پایان نامه ارشد: ضرورت آگاهی متهم از حقوق شهروندی و اساسی خویش
» فروش فایل پایان نامه : حقوق متهم در مرحله احضار
» پایان نامه : ارتباط بزه دیدگی با بزهکاری زنان با فرمت ورد
» پایان نامه ارشد: رابطه بزه دیدگی با بزهکاری زنان
» پایان نامه : عملکرد مهاربند کمانش ناپذیر و تعیین پارامترهای عملکرد لرزه ای مورد استفاده استاندارد 2800 ایران -فروش فایل
» کسب درآمد از سایت های برون سپاری (دورکاری) در ایران
» gl/l (1181)
» (سایت مقاله )-45- \\\\\\\"”(سایت دانلود مقاله )”\\\\\\\"
» پژوهش دانشگاه-4444- پژوهش علمی دانشگاه

صفحات وبلاگ

منوی اصلی

تبلیغات

دسته بندی خبر ها

نظر سنجی

درباره ی ما


آرشیو

پیوند های وبلاگ

امار وبلاگ

امکانات


Powered By
rozblog.com

کلیه ی حقوق مادی و معنوی وبلاگ postcf محفوظ می باشد.